Ylli 54 vjeçar i Baywatch, Donna “çudit” të gjithë me linjat e saj - Gazeta Express
string(63) "ylli-54-vjecar-i-baywatch-donna-cudit-te-gjithe-me-linjat-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

29/09/2022 19:34

Ylli 54 vjeçar i Baywatch, Donna “çudit” të gjithë me linjat e saj

Yjet

Gazeta Express

29/09/2022 19:34

“Mbani freskinë”. Veterania e Baywatch, Donna D’Errico (54) ka pozuar në bikine të arit teksa po shijon valën e të nxehtit në Los Angeles dhe i është thënë nga disa se është shumë e vjetër për të bërë foto të tilla

Donna D’Errica ka theksuar disa foto në Instagram ditën e mërkure.

Veterania 54 vjeçare e serialit Baywatch ka pasur të veshur bikine të arit teksa është parë në oborrin e shtëpisë së saj në Los Angeles.

Në legjendën e fotografisë së saj, ajo i ka kërkuar ndjekëseve të saj që të “jenë cool”, gjatë një vale të nxehtë të temperaturave që shkojë afër 40 gradë. “Vala e të nxehtit në LA po vazhdon”, theksoi ajo. “Gëzuar këtë të mërkurë dhe ruani freskinë duke u lutur për ata që u prekën nga uragani”. /GazetaExpress/