Vildania tregon se çfarë lidhjes preferon - Gazeta Express
string(40) "vildania-tregon-se-cfare-lidhje-preferon"

Yjet

Gazeta Express

28/09/2022 22:45

Vildania tregon se çfarë lidhjes preferon

Yjet

Gazeta Express

28/09/2022 22:45

Modelja kosovare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës vazhdon që zyrtarisht të jetë beqare

Vildane Zeneli ka qenë shumë diskrete gjatë karrierës së saj, duke mos lejuar që lidhjet e saj të jenë publike.

Bukuoroshja kosovare, ka shpërndarë një thënie të Mickey Shiloh duke u pajtuar dhe treguar se çfarë mashkulli dëshiron ajo.

“Vetëm marrëdhëniet argëtuese me njerëz që kanë imagjinatë të pakufijshme dhe janë shembull në komunikim”.

Ndoshta, modelja është duke kërkuar në këtë formë shpirtin binjak, që do i përshtatet asaj. /GazetaExpress/