Vajza e Michael Jackson shkëlqen në Paris - Gazeta Express
string(41) "vajza-e-michael-jackson-shkelqen-ne-paris"

Yjet

Gazeta Express

30/09/2022 21:56

Vajza e Michael Jackson shkëlqen në Paris

Yjet

Gazeta Express

30/09/2022 21:56

Paris Jackson ka treguar së është një vajzë me stil teksa është paraqitur me një mini fustan të zi teksa është paraqitur në sfilatën e Giambattista Valli në Javën e Modës në Paris

Paris Jackson ka tregur stilin e saj gjatë sfilatës së Giambattista Valli, në Javën e Modës në Paris që ka filluar të premten (sot).

Modelja 24 vjeçare ka shfaqur trupin e saj dhe një tatuazh teksa ka pozuar në tepihun e kuq bashkë me Kiernan Shipka.

Paris ka pasur të veshur një xhamper që ekspozonte belin e saj dhe një minifund, teksa ka tërhequr vëmendjen e mediave në Paris. /GazetaExpress/