U tha së është në lidhje me Brad Pitt - Gazeta Express
string(37) "u-tha-se-eshte-ne-lidhje-me-brad-pitt"

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 23:15

U tha së është në lidhje me Brad Pitt

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 23:15

Emily Ratajkowski (31) ka treguar trupin e saj seksi në bikine të vogla … pasi që ajo u tha se ka filluar një lidhje romantike me Brad Pitt (58)

Emily Ratajkowski është dukur e mahnitshme në imazhet e fundit që ajo ka shpërndarë të martën e ku është duke marrë diell në plazh.

Me një pamje të qiellit dhe oqeanit në prapavijë, supermodelja ka shfaqur trupin e saj seksi teksa pinë një koktej në rërë.

Brunia seksi është dukur e jashtëzakonshme teksa tregon asetet e saj në diell.

Këto foto janë shpërndarë pasi që sirena u tha se ka filluar një lidhje me aktorin 58 vjeçar të filmit, Brad Pitt. /GazetaExpress/