Tigerlily paraqitet me stil në plazhet e Brazilit - Gazeta Express
string(49) "tigerlily-paraqitet-me-stil-ne-plazhet-e-brazilit"

Yjet

Gazeta Express

02/09/2022 21:13

Tigerlily paraqitet me stil në plazhet e Brazilit

Yjet

Gazeta Express

02/09/2022 21:13

Modelja, Tigerlily ka treguar asetet e saj në bikine të kueqe teksa ka shijuar një udhëtim luksoz me anije gjatë pushimeve të saj braziliane

Ajo nuk heziton t’i tregojë linjat e saj trupore dhe fizikun e saj.

Të premten, Tigerlily Taylor (27) ka zgjedhur Instagramin për të shkarkuar fotografi ku ka treguar belin e saj të hollë teksa merr diell në bikine të kuqe.

Vajza e bateristit të “Queen”, Roger Taylor (72) ka shijuar pushimet e saj të cilat ajo i ka bërë shumicën e herave në Brazil. /GazetaExpress/