Tayna shfaqet me foto nga Frankfurti, flet për një numër telefoni - Gazeta Express
string(64) "tayna-shfaqet-me-foto-nga-frankfurti-flet-per-nje-numer-telefoni"

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:54

Tayna shfaqet me foto nga Frankfurti, flet për një numër telefoni

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:54

Reperja dhe këngëtarja Tayna ka bërë një postim të rrallë në Instagram

Ajo nuk është e njohur për postime të shpeshta në Instagram, por këtë e bën herë pas herë – më shumë për të treguar për vendndodhjet e koncerteve të saj.

Por, gjatë vikendit Tayna ka treguar së është në Frankfurt të Gjermanisë, ku edhe ka bërë disa foto.

“Numri që keni cingëruar”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove në anglisht, kurse ka pasur të veshur një fustan të shkurtër të bardhë, të cilin e ka kombinuar po ashtu me një palë çizme të bardh dhe një palë syze të stilit Merilyn Monroe – që janë bërë trend kohëve të fundit në botë. /GazetaExpress/