Sara Hoxha bëhet nënë për herë të tretë - Gazeta Express
string(39) "sara-hoxha-behet-nene-per-here-te-trete"

Yjet

Gazeta Express

30/09/2022 22:33

Sara Hoxha bëhet nënë për herë të tretë

Yjet

Gazeta Express

30/09/2022 22:33

Pronarja e Top Channel është bërë nënë për herë të tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të tretë. Sara pas dy djemve, Londonit dhe Romanit ka sjellë në jetë një vajzë.

Por, ky lajm ende nuk është konfirmuar.

Sipas të njëjtave burime, thuhet se ditën e sotme kolegët e Sarës dhe Ledionit kanë vendosur zbukurime në ambientet e Top Channel duke njoftuar ardhjen e vajzës, derisa nuk dihet ende se si e kanë emëruar atë. /GazetaExpress/