Rita vazhdon të tregojë fizikun e saj të jashtëzakonshëm - Gazeta Express
string(56) "rita-vazhdon-te-tregoje-fizikun-e-saj-te-jashtezakonshem"

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 21:05

Rita vazhdon të tregojë fizikun e saj të jashtëzakonshëm

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 21:05

Rita Ora ka vazhduar që të tregojë trupin e saj seksi teksa është shfaqur në veshje sportive ngjyrë të gjelbër. Rita po ashtu ka treguar se ka trajtuar edhe dhembët e saj të stomatologu

Ajo është duke vazhduar stërvitjet e forta duke treguar kështu edhe trupin e saj seksi.

Rita Ora ka treguar edhe njëherë asetet e saj seksi dhe procesin e stërvitjeve në veshje sportive të gjelbra teksa ka postuar të martën (sot) një seri fotosh në Instagram.

Këngëtarja (31) po ashtu ka treguar se ka bërë edhe një sesion zbardhimi të dhëmbëve të tipit UV tek stomatologu. /GazetaExpress/