Rita tregon më shumë së duhet në paraqitjen e saj - Gazeta Express
string(49) "rita-tregon-me-shume-se-duhet-ne-paraqitjen-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

19/09/2022 21:30

Rita tregon më shumë së duhet në paraqitjen e saj

Yjet

Gazeta Express

19/09/2022 21:30

Rita Ora ka treguar më shumë së duhet në disa foto që ka postuar shumë seksi me një fustan

Ajo kurrë nuk dështon që të tregon asetet e saj në tepihun e kuq.

Rita Ora ka treguar anën seksi të saj teksa është shfaqur asetet e saj në disa foto që ajo ka postuar në Instagram.

Këngëtarja 31 vjeçare edhe njëherë ka bërë që kokat të kthehen në drejtim të saj dhe ajo të marrë vëmendje nga të pranishmit. /GazetaExpress/