Rita shfaq belin e hollë - Gazeta Express
string(24) "rita-shfaq-belin-e-holle"

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:35

Rita shfaq belin e hollë

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:35

Rita Ora ka treguar edhe një herë trupin e saj teksa ka pasur të veshur xhinse të shkurt lart ku ka treguar tatuazhin e saj në ije, si dhe pantallona të tillë në disa foto që ka postuar në Instagram

Ajo është e njohur për stilin e saj të jashtëzakonshëm.

Rita Ora është dukur sensacionale teksa ka postuar disa foto në Instagram gjatë ditës së hënë.

Krijuesja e hitit “Poison” (31) ka shfaqur edhe njëherë belin e saj të hollë, duke treguar që është në formë dhe se ditë më shumë e presin gjatë vjeshtës. /GazetaExpress/