Rina zgjedhe Zanzibarin si destinacion të radhës - Gazeta Express
string(48) "rina-zgjedhe-zanzibarin-si-destinacion-te-radhes"

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 23:04

Rina zgjedhe Zanzibarin si destinacion të radhës

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 23:04

Beqaresha e re e re e estradës kosovare ka postuar sot foto nga Zanzibari i Tanzanisë

Rina Balaj sapo i ka dhënë fund lidhjes së saj me Sin Boy dhe ajo është beqare përsëri.

E derisa ajo gjatë tërë verës është parë në Santorini të Greqisë, vend në të cilin ish i dashuri i saj jetonte, tani Rina ka zgjedhur një vend tjetër ekzotik për pushime.

Bëhet fjalë për Zanzibarin e Tanzanisë ku Rina ka postuar disa foto me mbishkrimin “Ngadalë, ngadalë, hakuna matata”. /GazetaExpress/