Rihanna i shtron darkë për ditëlindje të dashurit A$AP Rocky - Gazeta Express
string(59) "rihanna-i-shtron-darke-per-ditelindje-te-dashurit-aap-rocky"

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 21:06

Rihanna i shtron darkë për ditëlindje të dashurit A$AP Rocky

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 21:06

Rihanna është veshur bukur dhe e ka dërguar ia ka bërë një ditëlindje befasi të dashurit të saj A$AP Rocky i cili mbushi 34 vjet

Rihanna e dërgoi në një darkë romantike të dashurin e saj, teksa kishte përgatitur gjithçka që ai ta festonte ditëlindjen e tij të 34-të.

Këngëtarja, e cila është bërë nënë e fëmijës së parë në maj, ka qenë e veshur me një fustan të zi, i cili ekspozonte këmbët e saj, teksa largohej nga festa në Olivetta në Los Angeles për të shkuar në restorant.

Ajo dukej në element të mirë, edhe pse fustan disa herë ishte afër ta tradhtonte. /GazetaExpress/