Rezultatet nga pjesët e para në 6 ndeshjet e Ligës së Kampionëve - Gazeta Express
string(64) "rezultatet-nga-pjeset-e-para-ne-6-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve"

Sport

Gazeta Express

04/10/2022 21:53

Rezultatet nga pjesët e para në 6 ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Sport

Gazeta Express

04/10/2022 21:53

Para pak çastesh janë mbyllur pjesët e para në gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve, që filluan nga ora 21:00.

45 minutat e parë të derbit të kësaj nate, mes Interit dhe Barcelonës, kanë përfunduar me epërsinë e “Nerazzurrëve” – shkruan Gazeta Express.

Liverpooli e mbylli pjesën e parë me epërsi minimale kundër Rangers – teksa Napoli po fiton në udhëtim te Ajaxi.

Club Brugge u përkujdes për befasinë, pasi e mbylli pjesën e parë me epërsi ndaj Atletico Madridit.

Pjesët e para në ndeshjet Eintracht Frankfurt – Tottenham Hotspur dhe Porto – Bayer Leverkusen, u mbyllen pa gola.

/Gazeta Express/