Pas spekulimeve që është në lidhje me DiCaprio, Gigi realizon këtë fotosesion - Gazeta Express
string(76) "pas-spekulimeve-qe-eshte-ne-lidhje-me-dicaprio-gigi-realizon-kete-fotosesion"

Yjet

Gazeta Express

22/09/2022 21:46

Pas spekulimeve që është në lidhje me DiCaprio, Gigi realizon këtë fotosesion

Yjet

Gazeta Express

22/09/2022 21:46

Gigi Hadid ka treguar belin e saj të hollë në një veshje plot stil teksa ka reklamuar labelin e saj të ri të trikove – në mes të thashethemeve se ajo është në lidhje me aktorin Leonardo DiCaprio (47)

Gigi Hadid ka treguar trupin e saj seksi teksa ka bërë një fotosesion për të reklamuar labelin e saj të trikove.

Që disa ditë mediat në Amerikë shkruajnë së Gigi është në lidhje me aktorin e njohur Leonardo DiCaprio.

Modelja 27 vjeçare duket tepër në qejf teksa bën fotot për linjën e saj këtë të enjte, të cilën do ta lansojë si markë “Guest in Residence”.

Ky fotosesion dhe kjo linjë e saj vjen në kohën kur mediat në Amerikë shkruan së Leonardo (47) “është i dashuruar me Gigi” pasi që ajo “është tipi i gruas nga të cilat ai tërhiqet”.

Kjo lidhje e DiCaprios vije pasi që ai u nda nga e dashura tjetër modele e tij, Camila Morrone. /GazetaExpress/