Paltrow feston e zhveshur ditëlindjen e 50-të - Gazeta Express
string(45) "paltrow-feston-e-zhveshur-ditelindjen-e-50-te"

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 20:13

Paltrow feston e zhveshur ditëlindjen e 50-të

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 20:13

Gwyneth Paltrow është shfaqur ndryshe për ditëlindjen e saj! Ajo festoi e zhveshur derisa mbushi 50 vite duke pasur të veshur një veshje të arit, me frymëzim arin – të cilat poza shprehin “energjinë dhe optimizmin” që ajo ndien

Paltrow, e cila mbushi 50 vjet më 27 shtator, është shfaqur e zhveshur por e ngjyrosur me ari në një fotosesion glamurozë, që ishte edhe një kujtim për serinë e vitit 1964 të James Bond, me titull “Goldfinger.

Fotot e mahnitshme ajo i ka shpërndarë në Instagram të martën, në ditën e ditëlindjes së saj.

Paltrow tha se “ndihet mirë që ka mbushur 50 vjet”, duke shpjeguar që fotosesioni është “shprehje e ndjenjave të saj të energjisë dhe optimizmit” që ajo është duke e provuar.

Themluesja e Goop shkroi së e kaluara e saj dhe shpresat e saj për të ardhmen do të publikohen në një ese që ajo e ka shkruar në ueb-faqen e saj për stil jete, të enjten e kaluar.

Ajo ka reflektuar për pendimet dhe gabimet që ende e mbajnë atë zgjuar natën, duke thënë që ajo lutet të “këtë mësuar nga këto gabime”.

Paltrow ka pranuar që ajo ka “lënduar njerëzit” dhe “ka kaluar limitet”, por “gabimet më të mëdha të saj”, janë ardhur nga “mos të qenit vetvetja”.

Ajo po ashtu ka qenë e hapur për trupin e saj të plakur, për thellimin e marrëdhënieve me burrin e saj, si dhe kujtimet që ajo ka me prindërit për ditëlindjen e saj të 50-të. /GazetaExpress/