“Ndihem me të vërtetë më fat” - Gazeta Express
string(27) "ndihem-me-te-vertete-me-fat"

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:27

“Ndihem me të vërtetë më fat”

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:27

Vicky Pattison ka shfaqur linjat e saj të mahnitshme në bikine ngjyrë nudo sot teksa është shfaqur në formë

“Ndihem me të vërtetë me fat”.

Kështu ka thënë Vicky Pattinson teksa është shfaqur e jashtëzakonshme në disa foto që ka postuar në Instagram.

Ylli televizionit (34), ka shfaqur asetet e saj sensacionale në bikine ngjyrë nudo, ku ka treguar gjoksin e saj seksi dhe belin e tonifikuar.

Ajo e ka përshtatur edhe manikyrin për veshjen e saj, teksa ka pasur të vëna aksesorë të thjesht, përfshirë një qafore të arit dhe një byzylyk që përshtatej me të. /GazetaExpress/