Morena shfaqet me një menaxher përballë pikturës së Monalizës - Gazeta Express
string(64) "morena-shfaqet-me-nje-menaxher-ne-perballe-piktures-se-monalizes"

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 20:17

Morena shfaqet me një menaxher përballë pikturës së Monalizës

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 20:17

Morena Taraku ka disa ditë që është duke i kaluar në Paris të Francës

Këngëtarja dhe modelja kosovare ka postuar disa fotografi mbrëmë me njërin prej menaxherëve të njohur shqiptar, Uron Esati.

Uroni është njëri prej menaxherëve shqiptar në Europë, i cili merret kryesisht me menaxhimin e rrjeteve sociale të yjeve, e ku Morena është paraqitur shumë e afërt më të në disa raste.

Ajo e konsideron atë një mik të saj shumë të ngushtë.

Madje në një foto ajo shihet se është krah për krah me Uronin, teksa ka vizituar Muzeun e Luvrit në Francë, aty ku gjendet piktura e famshme e Leonardo Da Vinçit e punuar në 3D. /GazetaExpress/