Modelja e kolme thotë se ishte viktimë e “abuzimit prindëror” - Gazeta Express
string(59) "modelja-e-kolme-thote-se-ishte-viktime-e-abuzimit-prinderor"

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 19:50

Modelja e kolme thotë se ishte viktimë e “abuzimit prindëror”

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 19:50

Demi Rose ka bërë deklarata të çuditshme sot, ku ka treguar se ajo ishte viktimë e “abuzimit prindëror” si dhe ka thënë se ajo ishte “një fëmijë i urryer”, gjatë një pyetje përgjigje në Instagram të dielën

Demi Rose është shfaqur e çuditshme gjatë disa pyetjeve dhe përgjigjeve që ka bërë në Instagram, të dielën.

Modelja e kolme 27 vjeçare, e cila arriti famën kur ishte në lidhje me reperin Tyga, ka folur fillimisht për seksualitetin e saj por ka pranuar para ndjekësve të saj që ajo është e hapur që të lidhet edhe me gra.

“E pyetur “Djemë, vajza apo të dyja?”, nga një ndjekës, ajo është përgjigjur: Kam kaluar në një fazë që me kanë pëlqyer vajzat më shumë së djemtë. Tani më pëlqejnë më shumë djemtë. Varët!

“Gjatë rritjes kam pasur shumë vështirësi për shkak se jam bullizuar në shkollë, kam pasur abuzim prindëror, pastaj në moshën 17 vjeçare ajo filloi karrierën, e cila kishte një sulm në zemër, i cili i shkaktoi goditje në tru dhe ajo ishte çaralizuar, duke qenë në një karrige për invalid”, ka thënë ajo kur ka folur për fëmijërinë e saj.

“Ajo ishte e paaftë që të lëviz për shtatë vite dhe pastaj dy prindërit e mijë vdiqën katër vite më parë. Jam keqkuptuar shumë po thënë thjesht ata të cilët më njohin më mirë e dinë se çfarë zemre kam unë. U jam mirënjohës të gjithë të këqijve për shkak se janë ata të cilët me bën mua kështu, ajo që jam sot”. /GazetaExpress/