Luana me poza mahnitëse gjatë Javës së Modës në Milano - Gazeta Express
string(54) "luana-me-poza-mahnitese-gjate-javes-se-modes-ne-milano"

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 20:39

Luana me poza mahnitëse gjatë Javës së Modës në Milano

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 20:39

Luana Vjollca është duke kaluar këtë javë në Milano të Italisë, ku është parë duke bërë poza provokative

Ajo është njëra prej këngëtarëve dhe prezantueseve më të njohura shqiptare, e cila ka më shumë së 2 milionë ndjekës në Instagram.

Luana pasi paralajmëroi se do të bëjë një emision në Shqipëri, është parë këtë javë më shumë duke qëndruar në Milano, qytet në të cilin është duke u organizuar java e modës.

E teksa bënë këtë, Luana është parë duke defiluar në qytetin e bukur italian, teksa ecë porsi një supermodele. /GazetaExpress/