Kim vjen me një paraqitje të “nxehtë” në rrjetet sociale - Gazeta Express
string(54) "kim-vjen-me-nje-paraqitje-te-nxehte-ne-rrjetet-sociale"

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 20:12

Kim vjen me një paraqitje të “nxehtë” në rrjetet sociale

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 20:12

Kim Kardashian ka shfaqur gjoksin e saj të nxehtë e veshur në të brendshme dhe në veshje të tejdukshme duke paralajmëruar kështu koleksionin e ri të SKIMS

Ajo është përfshirë në polemika online kohëve të fundit me ish burrin e saj Kanye West, i cili vazhdimisht është duke e sulmuar atë në rrjetet sociale.

Mirëpo, Kim Kardashian e ka lënë këtë pas shpine pasi që të martën ka treguar se është e interesuar për zhvillimin e biznesit të saj, e jo në “fjalët e reperit”.

41 vjeçarja është shfaqur me plot stil në jelek të zi SKIM teksa ka paralajmëruar koleksionin e ri në faqen e saj në Instagram. /GazetaExpress/