Khloe prapë ia huq me fotoshopin - Gazeta Express
string(32) "khloe-prape-ia-huq-me-fotoshopin"

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:15

Khloe prapë ia huq me fotoshopin

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:15

Kloe Kardashian ia ka huqur përsëri me fotoshop pasi që ka bërë që beli i saj të duket qesharak duke e zvogëluar më shumë së duhet…të cilat foto ajo mandej i ka shlyer

Khloe Kardashian edhe njëherë është kapur në një dështim fotoshopi në faqen e saj në Instagram.

Të hënën në mbrëmje, ylli i televizionit, sirena 38 vjeçare, ka postuar një imazh para 274 milionë ndjekësve të saj ku ajo kishte të veshur një kostum për trupi.

Por ajo e kishte zvogëluar aq shumë belin saqë e kishte bërë atë aq të hollë saqë nuk dukej së është i ndonjë njeriu, madje dukej që është as e shëndetshme.

Dora e saj po ashtu dukej shumë i dobësuar me krahun që ishte prerë. Dëshmi tjetër që fotografia ishte prekur ishte muri në krahun e saj të majtë dhe një pasqyrë me kornizë të arit në krahun e djathtë të saj që kishte një valë.

Por, veterania e “Keeping Up With The Kardashians”, u ngut për ta shlyer atë, shumë shpejt pasi që e postoi në rrjetet sociale. /GazetaExpress/