Kejvina harron të bëjë diçka në Zanzibar - Gazeta Express
string(40) "kejvina-harron-te-beje-dicka-ne-zanzibar"

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 23:10

Kejvina harron të bëjë diçka në Zanzibar

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 23:10

Modelja dhe valltarja Kejvina Kthella është njëra prej bukurosheve që ka zgjedh Afrikën në këto ditë të ftohta vjeshte

Bukuroshja shqiptare i është bashkuar si duket një ekipi të vajzave shqiptare që janë në Zanzibar të Tanzanisë për momentin, si Arta Elezaj dhe Rina Balaj.

E teksa ajo ka postuar një set fotosh më parë, ku shfaqet në plazh dhe në bikine, ajo ka treguar në disa orë më vonë që ka harruar të bëjë diçka.

“Scusaaaaa? Si nuk kam postuar këto foto??? Pseeee ben vetem gabime Kejvinaaaaa? Pseeee?”, ka shkruar ajo poshtë fotografive të saj. /GazetaExpress/