Ish-konkurrentin e “I’ts my love” e rrah gruaja derisa ishte live në “TikTok”, kamera kapi gjithçka - Gazeta Express
string(93) "ish-konkurrentin-e-its-my-love-e-rrah-gruaja-derisa-ishte-live-ne-tiktok-kamera-kapi-gjithcka"

Rozë

Gazeta Express

05/10/2022 7:59

Ish-konkurrentin e “I’ts my love” e rrah gruaja derisa ishte live në “TikTok”, kamera kapi gjithçka

Rozë

Gazeta Express

05/10/2022 7:59

Ish konkurrentit te “Its my Love”, Dardit i ka ndodh e pa pritura.

Teksa shihet se është në Tiktok live me fansat e tij, ai bën një gjest të cilin si duket gruaja e tij, Agnesa xhelozon dhe më pas i bije.

“A ti qikat po i ngon a” dëgjohet Agnesa ne video.

Kujtojmë se Dardi dhe Agnesa janë bërë prindër.