Inter - Barcelona, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(46) "inter-barcelona-publikohen-formacionet-zyrtare"

Sport

Gazeta Express

04/10/2022 19:42

Inter – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

04/10/2022 19:42

Kryendeshja për këtë të martë në Ligën e Kampionëve, padyshim se është ajo mes Interit dhe Barcelonës.

Të dy skuadrat kanë grumbulluar nga tri pikë pas dy ndeshjeve në Grupin C – duke regjistruar nga një fitore dhe një humbje, shkruan Gazeta Express.

Përballja mes Interit dhe Barcelonës do të zhvillohet nga ora 21:00, në stadiumin “Guiseppe Meazza”.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Express/