Hyri për t’u larë, mbytet në lumë 36-vjeçari shqiptar në Itali - Gazeta Express
string(60) "hyri-per-tu-lare-mbytet-ne-lume-36-vjecari-shqiptar-ne-itali"

Shqiperi

Gazeta Express

05/10/2022 11:15

Hyri për t’u larë, mbytet në lumë 36-vjeçari shqiptar në Itali

Shqiperi

Gazeta Express

05/10/2022 11:15

Një 36 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në një lumë në Itali. Bëhet fjalë për Ergys Hidën, i cili ndërroi jetë në Pordenone të Italisë.

I riu mësohet se ishte larguar nga banesa e tij dhe po flinte në makinë. Në fakt prindërit, mbrëmjen e së hënës kishin denoncuar në polici zhdukjen e tij.

Trupi i tij i pajetë u gjet pasditen e së martës, i mbytur në rrjedhën e lumit Noncello.

/Gazeta Express