Foden e kalon Man Cityn në epërsi ndaj Man Unitedit - Gazeta Express
string(51) "foden-e-kalon-man-cityn-ne-epersi-ndaj-man-unitedit"

Sport

Gazeta Express

02/10/2022 15:11

Foden e kalon Man Cityn në epërsi ndaj Man Unitedit

Sport

Gazeta Express

02/10/2022 15:11

Manchester City ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në derbin ndaj Manchester Unitedit.

Phil Foden ka shënuar golin e epërsisë 1:0 për “Qytetarët”, shkruan Gazeta Express.

Reprezentuesi anglez shënoi në minutën e tetë, pasi u asistua nga Bernardo Silva.