Era tamam si Era në fotosesionin e fundit - Gazeta Express
string(41) "era-tamam-si-era-ne-fotosesionin-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 23:19

Era tamam si Era në fotosesionin e fundit

Yjet

Gazeta Express

21/09/2022 23:19

Këngëtarja Era Istrefi është shfaqur me stil në një fotosesion të fundit

Era Istrefi ka qenë shumë aktive këtë verë me këngë dhe hite të reja dhe e tillë ajo ishte edhe në fotosesionin e fundit.

Këngëtarja është parë në një studio teksa ka qenë e veshur në stilin e karakterit të Harley Quinn, një karakter që luan të dashurën e Jokerit të filmi  Batman.

Era nuk ka treguar se është në studio për xhirimin e ndonjë videoklipi të ndonjë këngë të apo për ndonjë fotosesion të ri. /GazetaExpress/