Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit - Gazeta Express
string(43) "era-ne-stilin-prej-barbie-ne-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:30

Era në stilin prej “barbie” në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:30

Era Istrefi vazhdon të postojë foto interesante në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave që sivjet ju kthye tregut vendor me këngë dhe hite të ndryshme.

E pas hitit “Hala” me Don Xhon që Era e lansoi 1 minutë para se të bëhet data një tetor, ka treguar pak nga stili i saj si “barbie”.

E veshur me një fund ngjyrë rozë dhe çizme të zeza e bluzë që tregon belin e saj të hollë, Era edhe njëherë ka treguar se vazhdon të jetë njëra prej vajzave që di të përcjellë trendët e modës në botë. /GazetaExpress/