Ed Sheeran shfaqet me pizhame 1600 funte Versace në Ibiza - Gazeta Express
string(57) "ed-sheeran-shfaqet-me-pizhame-1600-funte-versace-ne-ibiza"

Yjet

Gazeta Express

28/09/2022 19:34

Ed Sheeran shfaqet me pizhame 1600 funte Versace në Ibiza

Yjet

Gazeta Express

28/09/2022 19:34

Ed Sheeran ka treguar stilin në Ibiza teksa ka pasur të veshur pizhama me vlerë 1600 funte Versace, kurse këngëtari ka bërë një udhëtim me jaht… pasi ishte parë në festen e Wayne Lineker

Ed Sheeran u dukë bukur teksa ka shijuar një udhëtim me jaht në Ibiza, pasi që ai befasoi shumë njerëz kur mori pjesë në një festë në klubin e Wayne Lineker gjatë vikendit.

Këngëtari 31 vjeçar, duket se ka pasur kohë që të kalojë me një grup të shokëve të tij pasi që ata u argëtuan në jahtin luksoz, Funky Town të martën.

Ai bëri një paraqitje me stil në veshje pizhame me vlerë 1600 funte, të cilën e kishte kombinuar nga një këmishë të kombinuar me rozë dhe portakalli që kushton 920 funte dhe pantallona të shkurtër që kushtojnë 700 funte. /GazetaExpress/