E përfolura si e dashura e DiCaprios, Gigi Hadid shfaqet pa jelek në Paris - Gazeta Express
string(73) "e-perfolura-si-e-dashura-e-dicaprios-gigi-hadid-shfaqet-pa-jelek-ne-paris"

Yjet

Gazeta Express

30/09/2022 20:55

E përfolura si e dashura e DiCaprios, Gigi Hadid shfaqet pa jelek në Paris

Yjet

Gazeta Express

30/09/2022 20:55

Gigi Hadid është shfaqur pa jelek në një kostum të zi teksa i është bashkuar motrës Bella në sfilatën e parë të Victoria Beckham në Javën e Modës në Paris

Gigi Hadid dhe motra e saj Bella ka ndezur të pranishmit teksa ka defiluar në pistë të sfilatës së Victoria Beckham që u mbajt sonte, e premte.

Motra e madhe Gigi (27), është dukur e jashtëzakonshme teksa ka sfiluar pa jelek  teksa ka pasur të veshur një xheketë sportive të zezë, me një brez të bardh e teksa ka treguar edhe belin e saj të tonifikuar.

Pamja e saj u kompletua me një palë pantallona të zi, që kishin një rrip të bardh në mes. /GazetaExpress/