Dorina dhe stili i saj i zakonshëm - Gazeta Express
string(34) "dorina-dhe-stili-i-saj-i-zakonshem"

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 22:37

Dorina dhe stili i saj i zakonshëm

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 22:37

Dorina Gegiçi është bërë e gjallë pas disa javëve në rrjetet sociale

Kishin kaluar tri javë dhe modelja shqiptare, Dorina Gegiçi nuk ishte bërë e gjallë në rrjetet sociale.

Sonte, ajo është paraqitur me një stil të thjesht teksa ka shfaqur asetet e saj në një fustan ngjyrë rozë.

“Unë, unë, unë dhe unë”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive teksa ka të vënë një grim të lehtë në fytyrë. /GazetaExpress/