Don Xhoni bëhet me menaxher të ri - Gazeta Express
string(33) "don-xhoni-behet-me-menaxher-te-ri"

Yjet

Gazeta Express

06/09/2022 23:43

Don Xhoni bëhet me menaxher të ri

Yjet

Gazeta Express

06/09/2022 23:43

Denis Avdiu ka lajmëruar përmes një postimi në Instagram së ka marrë në menaxhim reperin drenicas, Don Xhoni

Këtë lajm e ka dhënë menaxheri i Butrint Imeri e ka dhënë me postimin që ai ka bërë në rrjetet sociale, duke treguar se tani e tutje ai do ta menaxhoj reperin e njohur.

“E ardhmja është këtu! I lumtur që të lajmërojë dhe ta mirëpres artistin tim të ri, DON XHONI ?”, ka shkruar Avdiu në postimin e tij.

View this post on Instagram

A post shared by Denis Avdiu (@avdiudenis)

Kujtojmë së nën menaxhimin e Denisit, Butrint Imeri kishte shënuar suksese të mëdha dhe kjo duket edhe arsyeja se pse Don Xhoni ka vendosur të menaxhohet nga ai. /GazetaExpress/