"Çifti i vitit": Nëna e 7 fëmijëve e martuar me 25-vjeçarin - Gazeta Express
string(56) "cifti-i-vitit-nena-e-7-femijeve-e-martuar-me-25-vjecarin"

Fun

Gazeta Express

23/09/2022 8:51

“Çifti i vitit”: Nëna e 7 fëmijëve e martuar me 25-vjeçarin

Fun

Gazeta Express

23/09/2022 8:51

Kuran McCain dhe gruaja e tij Cheryl McGregor, nëna e shtatë fëmijëve, të dy nga Gjeorgjia, u takuan për herë të parë në vitin 2012, kur ai ishte vetëm 15 vjeç, ndërsa punonin së bashku.

Çifti, me një diferencë moshe 37-vjeçare, filloi të ndajë detaje nga përditshmëria e marrëdhënies së tyre në TikTok, duke mbledhur më shumë se tre milionë e gjysmë ndjekës, shumë prej të cilëve nuk e mbështetën dashurinë e tyre për shkak të ndryshimit të madh në moshë.

Pavarësisht reagimit të ashpër, dyshja u martuan më 3 shtator 2021, gjatë një ceremonie intime e cila u transmetua drejtpërdrejt për miliona ndjekësit e tyre të TikTok.

Tanimë, një vit më vonë, Kurani dhe Cheryl thonë se janë edhe më të dashuruar dhe aktualisht po flasin për të pasur fëmijën e tyre të parë.