Bukuroshja turke flet për lidhjen e saj me Davide dhe marrëveshjen 1 milioneshe për një brend - Gazeta Express
string(93) "bukuroshja-turke-flet-per-lidhjen-e-saj-me-davide-dhe-marreveshjen-1-milioneshe-per-nje-brend"

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:01

Bukuroshja turke flet për lidhjen e saj me Davide dhe marrëveshjen 1 milioneshe për një brend

Yjet

Gazeta Express

04/10/2022 20:01

Ylli i Love Island, bukuroshja turke Ekin-Su Cülcüloğlu beson se do të ishte e “rrezikshme” që të “ngutet” në lidhjen e saj, teksa ka treguar se ajo ka nënshkruar marrëveshje milion funte me brendin Oh Polly

Ylli i Love Island, Ekin-Su Cülcüloğlu ka thënë për media se ajo nuk “po ngutet” në lidhje me të dashurin e saj Davide Sanclimenti pasi që më parë është thënë që ata do të jetonin së bashku në lagjen luksoze të Essex në Londër.

Aktorja turke (28), e cila u kurorëzua si fituese e Love Island 2022 bashkë me Davide, i tha MailOnline se ajo pritet që të lansojë një koleksion të ri me Oh Polly dhe kjo ka bërë që çifti të mos “ngutet” që lidhjen e tyre ta dërgojë në një fazë tjetër.

Ekin-Su është dukur e jashtëzakonshme në këtë fotosesion të ri për Oh Pollu, e ku po ashtu ka treguar se ka përfituar kontratë milionëshe me kompaninë në fjalë. /GazetaExpress/