Brad Pitt në "lidhje" me modelën e famshme - Gazeta Express
string(40) "brad-pitt-ne-lidhje-me-modelen-e-famshme"

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 20:05

Brad Pitt në “lidhje” me modelën e famshme

Yjet

Gazeta Express

26/09/2022 20:05

Brad Pitt (58) dhe Emily Ratajkowski (31), janë duke u parë me njëri-tjetrin por “nuk janë në lidhje zyrtarisht”, kanë shkruar sot mediat amerikane. Emily është ndarë këtë vit nga burri i saj Sebastian Bear-McClard

Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski raportohet se janë duke kaluar kohë së bashku.

Sipas FaqesGjashtë në Angli, aktori i Bullet Train 58 vjeçar dhe supermodelja e Versace janë duke u takuar me njëri-tjetrin, por ende nuk e kanë “zyrtarizuar lidhjen e tyre”.

Një burim ka thënë që ata shumë shpejt do të dalim me zyrtarizim dhe kjo është paralajmëruar me dy statuse, “rrini gati” nëpër rrjetet sociale.

Javën e kaluar kishte një debat në rrjetet sociale që brunja seksi dhe aktori veteran janë duke u parë më njëri tjetrin, por nuk kishte prova.

“Njerëzit janë duke spekuluar për këtë gjë që një kohë. Brad nuk është në lidhje me askënd. Ata (Pitt dhe Ratajkowski) janë takuar disa herë dhe kanë kaluar kohë së bashku por ende nuk ka asgjë në aspektin e lidhjes”. /GazetaExpress/