Bebe Rexha ndan pak foto nga ditëlindja e saj - Gazeta Express
string(45) "bebe-rexha-ndan-pak-foto-nga-ditelindja-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 23:19

Bebe Rexha ndan pak foto nga ditëlindja e saj

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 23:19

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, të martën ka festuar ditëlindjen e saj të 33-të.

E shoqëruar nga miqtë dhe njerëzit e afërt, autorja e hitit “The Monster”, interpretuar nga Rihanna dhe Eminem, e festoi 33-vjetorin e lindjes në Los Angeles të Kalifornisë.

Ajo është kujdes që të ndajë me 10.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga mbrëmja e ditëlindjes.

Rexha kishte veshur një fustan të zi me prerja të cilat zbulonin këmbët e saj, si dhe një dekolte mjaft të hapur që vinte në pah gjoksin e bujshëm të këngëtares.