Beatrix paksa e çuditshme, përmend “toksina Ramosaj” në një status - Gazeta Express
string(63) "beatrix-paksa-e-cuditshme-permend-toksina-ramosaj-ne-nje-status"

Yjet

Gazeta Express

29/09/2022 21:39

Beatrix paksa e çuditshme, përmend “toksina Ramosaj” në një status

Yjet

Gazeta Express

29/09/2022 21:39

Beatrix Ramosaj ka shpërndarë disa foto tepër provokative në rrjetet sociale, teksa ka pasur një status tepër interesant

Këngëtarja dhe ylli i Big Brother Albania VIP 1, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë, sidomos pas ndarjes së saj nga Donald Veshaj, me të cilin ajo ishte lidhur në shtëpi të Big Brother.

“Krejt toksinat Ramosaj ty ti shëron ??❤️”, ka shkruar ajo poshtë tri fotove.

Kujtojmë se ky postim i Beatrix vjen pas dy ditëve kur Bora Zemani dhe Donald Veshaj zyrtarizuan në një emision televiziv për ribashkimin e tyre. /GazetaExpress/