Arta tregon një video gjatë fotosesionit, e mahnitshme - Gazeta Express
string(53) "arta-tregon-nje-video-gjate-fotosesionit-e-mahnitshme"

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:43

Arta tregon një video gjatë fotosesionit, e mahnitshme

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:43

Arta Elezaj ka vazhduar që të jetë aktive në rrjetet sociale

Është njëra prej modeleve më të kërkuara në Kosovë, edhe pse karrierën e saj e filloi si një aktore.

Arta Elezaj ka postuar një video duke bërë një fotosesikon ku ka të veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një brus që thekson belin dhe gjoksin e saj.

Kësaj ajo ia ka shtuar edhe një palë syze të stilit Merilyn Monroe, kurse nuk mungojnë as aksesorë të tjerë luksoz.

Kujtojmë se Arta ka qenë njëra prej modeleve më aktive këtë vit ku ka publikuar disa fotosesione nga disa vende ekzotike afrikane e aziatike. /GazetaExpress/