Arbenita shfaq linjat nga Dubai - Gazeta Express
string(31) "arbenita-shfaq-linjat-nga-dubai"

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:12

Arbenita shfaq linjat nga Dubai

Yjet

Gazeta Express

03/10/2022 22:12

Modelja Arbenita Ismajli është shfaqur në Dubai sonte

Gruaja e Feros dhe nëna e Ninas, Arbenita Ismajli është parë duke bërë pushime në Dubai.

Modelja, e cila është shumë aktive me fotosesione të ndryshme ku edhe pozon për disa brende botërore të modës, është shfaqur me një minifund të bardh të shkurt dhe një bluzë që ekspozon belin e saj të hollë.

Kujtojmë se Arbenita i ka kthyer format e saj shumë shpejt pasi që u bë nënë e Ninas.

Gjatë vikendit ajo realizoi një super sesion në bikine. /GazetaExpress/