Aheng për VIP-a i Kim Kardashianit – u nis nga ky motiv - Gazeta Express
string(53) "aheng-per-vip-a-i-kim-kardashianit-u-nis-nga-ky-motiv"

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 19:53

Aheng për VIP-a i Kim Kardashianit – u nis nga ky motiv

Yjet

Gazeta Express

27/09/2022 19:53

Vetëm VIP! Kim Kardashian i ka ftuar ndjekësit në dhomën e saj të hotelit në Milano, te cilën e kishte mbushur me trëndafila të bardh, teksa është duke përgatitur një fushatë stili me motive të Marilyn Monroe  

Kim Kardashian është dukur si një version i ri i Marilyn Monroe në fotot e fundit, të cilat ajo i ka theksuar në Instagram.

Influencierja 41 vjeçare, ka pasur të vënë flokë të bardha me rrenjë të zeza të cilat kanë mbuluar krahët e saj pasi që ajo ka theksuar trupin e saj në një fustan të bardhë të Dolce & Gabbana.

Ish gruaja e reperit Kanye West kështu ka ftuar që të shikojnë disa nga ndjekësit e saj në dhomën e hotelit të saj ku ishte një buketë me trëndafila të bardh dhe apartamenti kishte një ballkon të gjerë. /GazetaExpress/