Adelina shfaqet provokative, teksa paralajmëron diçka të re - Gazeta Express
string(58) "adelina-shfaqet-provokative-teksa-paralajmeron-dicka-te-re"

Yjet

Gazeta Express

22/09/2022 22:50

Adelina shfaqet provokative, teksa paralajmëron diçka të re

Yjet

Gazeta Express

22/09/2022 22:50

Adelina Berisha është shfaqur tepër “provokative” në disa foto të saj që ka postuar sot në Instagram

Këngëtarja kosovare, e cila është në skenën muzikore prej fëmijë, ka postuar disa foto ku është e veshur me një veshje të tejdukshme dhe tregon trupin e saj.

“Së shpejti”, ka shkruar ajo, teksa pas kësaj ka vënë një shenjë filmi që jep të kuptohet së është në xhirime të ndonjë klipi të ri.

Kujtojmë së gjatë verës Adelina realizoi një këngë me Sabianin, “Ma Kadal” këngë që ka arritur më shumë së 4.8 milionë klikime. /GazetaExpress/